Kalite

Kalite Politikamız


Başta yapı sektörü olmak üzere, beyaz eşya, otomotiv, makina gibi sektörlere hizmet veren firmamız; ulusal ve uluslararası standartlarda, müşteri beklenti ve taleplerine uygun Asitlenmiş, Soğuk haddelenmiş, Galvaniz veya Galvalume ® kaplanmış, Boyanmış yassı çelik ve bu yassı çeliklerden Çelik Servis Merkezimizde Boyalı veya boyasız çeşitli formlarda ürün üretmekte olup, firmamızın kalite politikası aşağı paylaşılmaktadır.
Üretimimizi , kalite kontrol gereksinimini en aza indirgeyen nitelikli kadro ve teknolojimiz ile standardize ederiz.
Bu doğrultuda , planlı ve sistematik eğitimler yoluyla , kolektifçe ve amatör ruh ile çalışan profesyonel kadromuzun kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı oluruz.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini eksiksiz karşılayan , ürünümüzün zamanında teslimi ile müşteri tatmini yaratmayı amaçlar , firmamızın çalışma prensiplerine gösterilen uyum doğrultusunda , müşterilerimize tam destek sağlarız.
‘’Üretimde sıfır hata’’, ‘’işi ilk seferinde doğru yapmak’’ ve ‘’proseslerimizin sürekli iyileştirilmesi’’ daimi hedeflerimizdir.
Doğal kaynakların kullanımı ve korunması ve sağlık ve güvenlik konularındaki hassasiyetimizi her daim canlı tutarak ve faaliyetlerimizin çevremiz üzerindeki olası etkilerini göz önünde bulundurarak, erişilmesi güç bir çevre hassasiyeti ile hareket ederiz.
 

©2017 - Tezcan Galvaniz TÜM HAKLARI SAKLIDIR. TTR BİLİŞİM